Pokaz iluzji scenicznej

Pokaz iluzji scenicznej

W tej realizacji iluzjonista prezentuje show, które na przestrzeni 10 letniej kariery zabierał  między innymi na sceny w Dubaju, Mediolanie, Londynie, Bombaju i Paryżu. Występ może trwać w standardowej wersji 30 minut lub wydłużony do nawet 45 minut nieprzerwanego, trzymającego w napięciu magicznego widowiska. Czasami na życzenie klienta pokaz może być skompresowany i skrócony do kilku lub kilkunastu minut, podczas których Edi prezentuje swoje ?Best of?. 

Każdy występ utrzymany jest w ciągłym i interaktywnym kontakcie z publicznością. Numery i sztuczki poza stałym repertuarem na bieżąco łączone są z improwizacjami, podczas których iluzjonista jest w stanie zdjąć zegarek z dłoni widza, zabrać portfel, a nawet skraść krawat.

Występ może odbyć się na scenie lub na poziomie parkietu sali. Prezentowane iluzje są widoczne dla nawet 300 osób bez dodatkowych transmisji kamer na żywo i telebimów. W przypadku większej publiczności Edi wykorzystuje większe iluzje tak by show było cały czas idealnie czytelne dla widza lub używa współpracy z realizacją cyfrową.

Pokaz iluzji scenicznej