Pokazy iluzji na weselu

Just Edi z talią kart - Iluzjonista Just Edi Show

Iluzjonista swoją scenę odnajduje nie tylko w teatrze lub na pokazach firmowych, ale również coraz częściej na weselach. Przez ostatnie 9 lat miałem okazję prezentować pokaz iluzji na weselach w całej Polsce jak i Europie. To ten wyjątkowy wieczór, podczas którego magia dosłownie wisi w powietrzu, a magik potrafi jeszcze bardziej podkreślić ten klimat. Podczas takiego występu wszyscy goście wciągnięci są w interaktywną zabawę  z iluzjonistą.

Pokazy iluzji na weselu to atrakcja, która sprawi, że to wydarzenie z pewnością pozostawi magiczne wspomnienia. Odbywa się ono najczęściej po pierwszym tańcu i posiłku. Po występie kontynuacją magicznego nastroju jest iluzja close-up przy stolikach. Podczas występów przy tak specjalnej okoliczności przygotowuję numery w programie, które nawiązują do interakcji z parą młodą i całą publicznością.

Prezentuję iluzje z delikatnym pocałunkiem, podczas którego dzieje się specjalny magiczny efekt. Publiczność zostaje kompletnie zaczarowana nie tylko efektownym trikiem, ale klimatem i historią wokół tej iluzji, jak i urokiem Państwa młodych. Podczas pokazu iluzji na weselu prezentuję również triki z obrączką, który miałem okazji zrobić z Małgorzatą Foremniak podczas finału programu "Mam Talent". Jury i cała widownia była w szoku. Uczestniczenie w uroczystościach weselnych jako artysta pozwala mi obserwować to najprawdziwsze oblicze magii, czyli miłość.

Pokazy iluzji na weselu miałem okazję prezentować w wielu domach weselnych, prestiżowych hotelach jak i pałacykach. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze, wystrój sali sprawia, że goście mogą przenieść się do bajkowego świata.

Show nie tylko jest niesamowitą atrakcją na żywo, ale często uwiecznione przez operatorów weselnych na taśmach jest widowiskiem, do którego możemy wrócić w każdej chwili.