O mnie - Adrian Pruski czyli iluzjonista Just Edi Show

Adrian Pruski czyli iluzjonista Just Edi Show

Magia to coś wspaniałego

Edi, czyli Adrian Pruski to wyjątkowy iluzjonista, który z pasją podróżuje po świecie, zachwycając widzów niepowtarzalnym pokazem już od ponad 10 lat. Poza profesjonalnie dopracowanych występem zyskuje uznanie publiczności swoją pozytywną energią i kontaktową osobowością. Doświadczenie w pracy z widzami z różnych środowisk, krajów, subkultur sprawia, że pomiędzy artystą a publicznością nie ma barier.

Pokazy iluzji online i kanały youtube!

Od ponad 5 lat Edi jako twórca kanałów youtube zdobył setki tysięcy widzów i milionowe odsłony pod filmami publikowanymi w sieci. Nawiązywał współprace z największymi markami polskimi jak i międzynarodowymi, dostarczając widzom świetnej i magicznej rozrywki online. Adrian odnajduje się komfortowo w rzeczywistości eventów hybrydowych jak i tych całkowicie wirtualnych. Przygotowuje pokazy iluzji online, gdzie widzowie biorą bezpośredni udział w show nawet w przypadku gdzie dzięki ich ogromny dystans a pokaz oglądają choćby na telefonie. Tematyka pokazu iluzji dobierana jest pod brief klienta tak by zawsze szokować i dawać wrażenie personalizowanego show.

W świecie online i social media Edi promuje również kanał dla młodszych widzów o nazwie „Bracia”. Razem ze swoim młodszym 12 letnim bratem Gabrysiem nagrywają filmiki o tematyce challenge i lifestyle, które pokochało ponad 200.000 stałych widzów, budując wyświetlenia na poziomie ponad 15.000.000. Dlatego również pokazy iluzji w galerii handlowej to świetne miejsce na realizacje niesamowitych sztuczek Adriana i Gabrysia. Na otwartych i publicznych wydarzeniach Bracia przyciągają tłumy widzów i całe rodziny.

Kilka faktów o Just Edi Show:

1

Ponad 10 lat na scenie i 3000 występów

2

Bohater kanału YouTube ?Rozczarowani? 50 milionów wyświetleń

3

Finalista Mam Talent oraz jedyny iluzjonista nagrodzony złotym przyciskiem

4

Wystąpił w 19 krajach - płynne pokazy po angielsku

5

Organizator festiwali artystów ulicznych od 8 lat

Swoją pasję odkrył jako artysta uliczny, po czym podróże i występy na rynkach i bulwarach w całej Europie, a ostatecznie w Indiach przekonały go do stworzenia pokazu, który zainspirował wielu młodych ludzi, aby podjąć również drogę kariery i rozwoju jako iluzjonista. Na zaproszenie organizatorów eventów jak i prywatnych wydarzeń Edi wystąpił w Dubaju, Indonezji, Londynie, Edynburgu, Wiedniu, Mediolanie i wielu innych miejscach, które zainspirowały Go do dalszej twórczości.

Pokazy iluzji w Mam talent!

Edi to jedyny polski iluzjonista nagrodzony złotym przyciskiem, podwójny finalista i pierwszy magik prezentujący w programie iluzje w stylu close up. Jego pokazy iluzji zachwyciły jury wielokrotnie i jednocześnie Adrian stał się częstym gościem Ddtvn, gdzie miał okazje czarować prowadzących oraz wybitnych gości programu. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych pokazów iluzji w mam talent jest występ, w którym Edi czytał w myślach Agnieszki Chylińskiej. To trzeba zobaczyć na żywo!

Adrian Pruski czyli iluzjonista Just Edi Show

Oczaruj swoich gości