O mnie - Adrian Pruski czyli iluzjonista Just Edi Show

Just Edi z talią kart - Iluzjonista Just Edi Show

Just Edi Show

Artysta z wieloletnim doświadczeniem, interaktywny komik - iluzjonista. Edi był uczestnikiem V i VII edycji programu „Mam talent''. Jego pokaz magii pozwolił mu usłyszeć 3 x TAK. Edi to nietuzinkowy magik, który potrafi dostosować pokaz do rodzaju eventu przygotowując triki oraz animacje specjalnie na daną okazję. Jego popisy wprowadzają w osłupienie nawet największych sceptyków, a niesamowita, wesoła atmosfera w czasie każdego występu pozwala na relaks i integrację.

Występy

Od 5 lat występuje w Polsce, między innymi we Wrocławiu i w Warszawie. Swoje pokazy iluzji zaprezentował także w wielu miastach Europy, m. in.:

  • Wiedeń,
  • Londyn,
  • Paryż,
  • Mediolan,

Swoją sztukę doskonalił także w Indiach. Jego występy sceniczne i close-up można zobaczyć zarówno na ulicach miast, jak i w czasie targów, imprez firmowych czy plenerowych.

Telewizja

Edi jest prowadzącym własny program o magii w programie pierwszym Telewizji Polskiej. Just Edi dotarł do finału w Mam Talent.

Festiwale

Pokazy iluzjonistów i festiwale, w których Edi brał udział:

  • Carnaval sztuk mistrzów 2011/2012/2013,
  • Edinburgh Fringe 2009/2010
  • Mood lndigo Indie 2013.

Jest pomysłodawcą i organizatorem festiwalu artystów ulicznych "Edi i przyjaciele" 2014 i 2015, na których zbierają się i prezentują iluzjoniści i sztukmistrzowie.

Gdzie jeszcze występuje Just Edi?

Pokaz iluzji na weselu we Wrocławiu 

W tym roku wyjątkowo często poza eventami firmowymi mam okazje występować na uroczystościach weselnych. 

We Wrocławiu, który sam w sobie jest dla mnie magicznym miastem prezentowałem swoje show wielokrotnie. Podczas wesel taka atrakcja dla gości zawsze jest niesamowita niespodzianką i doświadczeniem. Staram się angażować nie tylko gości do interaktywnej zabawy, ale również wyróżnić parę młodą, która wykonuje na scenie ze mną świetny trik nawiązujący do ów wydarzenia.

Uwielbiam wracać do Wrocławia nie tylko jako turysta, ale również jako magik, który może dodać jeszcze więcej magii w stolicy dolnego śląska.

Pokaz iluzji w Poznaniu

Jako iluzjonista podróżuje po całej Polsce, występując w mniejszych i większych miastach a na terenie wielkopolski bardzo często pojawiam się w Poznaniu. 

Wielokrotnie miałem okazje realizować show podczas eventów organizowanych na halach targów poznańskich. 

Podczas eventu dla firmy Nivea, po uroczystej kolacji na gości czekała niespodzianka w postaci pokazu iluzji w duecie z Czarek czaruje. Mieliśmy przyjemność wystąpić na sali gdzie publika miała miejsca siedzące, teatralne a takie ustawienie sprawiło, ze show wyglądało jeszcze bardziej spektakularnie. Podczas występu pojawiliśmy tez kilka produktów naszego klienta co wprawiło widzów w dodatkowe miłe zdziwienie a jednocześnie wykonaliśmy szereg naszych, efektownych iluzji. 

Jedno jest pewne: „Poznań to miasto magicznych doznań!”

Pokaz iluzji w Krakowie

Kraków to miasto, w którym jako artysta uliczny jestem zakochany od zawsze. Setki pokazów pod kolumną Mickiewicza, spontaniczne czarowanie wzdłuż ulicy Floriańskiej i magia a restauracjach to wspomnienia, które kształtowały poczatek mojej drogi jako iluzjonista. 

Niedawno miałem okazje wystąpić na imprezie firmowej w Krakowie w operze, gdzie publiczność liczyła ponad 700 osób. Widownia była anglojęzyczna, dlatego bez problemu mogłem wprowadzić nowe gagi, które wydają się być zabawne tylko właśnie po angielsku. 

Świetna energia i czary towarzyszyły widowni do późnej nocy. 

Obym niedługo miał znowu okazje tam wrócić 😉