Pokazy iluzji w Warszawie

Podczas organizacji atrakcji na gale, bankiety, imprezy firmowe coraz częściej. Event menagerzy szukają takich rozwiązań jak pokazy iluzji. Z pewnością jest to świetne show. W profesjonalnym wykonaniu zapewni gościom niesamowitą dawkę super rozrywki i niezapomnianych emocji.

Dotychczasowe pokazy iluzji w Warszawie

Przez ponad 10 lat artystycznej drogi jako iluzjonista wykonałem ponad 3000 występów podczas imprez o różnym charakterze i klimacie. Miałem okazję występować na eventach od kilku do kilku tysięcy uczestników, dla grupy pracowników i teamu firmy, jak i dla klientów VIP lub zamkniętego grona. Wszystkie te pokazy iluzji łączy jeden fakt: satysfakcja, uśmiech i uznanie widzów.  W Warszawie występowałem w sezonie letnim na dziesiątkach pikników firmowych, natomiast w pozostałych miesiącach odwiedzałem eventy firmowe głównie w hotelach lub restauracjach takich jak: Double tree Hilton, Radisson blue, Marriot, Loft44, La maisson, Sheraton, Airport Okęcie  I wiele innych. Dzięki tak wielu realizacjom hasło iluzjonista Warszawa bardzo często kojarzy się z moimi występami, a ja daje z siebie zawsze sto procent, by do tego skojarzenia dopiąć jak najlepsze emocje i wrażenia.

Pokazy zamieniam w teatr iluzji...

Pokazy iluzji w Warszawie miałem okazję prezentować nie tylko na eventach firmowych i zamkniętych zorganizowanych wydarzeniach lub otwartych tak zwanych plenerach, ale również bardzo często w galeriach handlowych. Od 2 lat prowadzę kanał o iluzji na youtube, na którym jest już z nami ponad 450.000 fanów. Ten fakt sprawia, że podczas takich otwartych show w galeriach, przed sceną gromadzi się ogromna rzesza fanów. To niesamowicie miłe uczucie a dodatkowo wspiera to porządną przez organizatora frekwencję gości. W stolicy występowałem w takich galeriach jak: Arkadia, Złote tarasy, Galeria Północna, Galeria Mokotów, Klif oraz Sadyba. Ostatecznie miejsce występu dla oddanego sztuce iluzji artysty nie staje się wyzwaniem lub problemem. Przygotowany iluzjonista jest w stanie zaadoptować się w każdej przestrzeni i zamienić ją w teatr iluzji. Mam nadzieję, że już niedługo to Wy w moim teatrze iluzji będziecie w pierwszym rzędzie.

Miłego dnia kochani i do zobaczenia.

Comments are closed.