Pokaz iluzji na evencie firmowym

Organizatorzy imprez i wydarzeń firmowych często stoją przed wyzwaniem zapewnienia swoim gościom atrakcji podczas wieczornej gali, bankietu bądź konferencji. Jednym z rozwiązań, które często łączy kompromis wobec najbardziej wymagającego widza, jak i tej publiczności, która od początku gotowa jest na interaktywną zabawę jest - jak się domyślacie - pokaz iluzji. Od narodzin tego pomysłu pojawia się jednak dylemat, na jakiego rodzaju pokaz warto się zdecydować. Sama iluzja posiada bowiem wiele różnych dziedzin.

Iluzjonista na event – polecam się

Po prawie 10 latach występów na imprezach firmowych, jak i plenerowych przygotowałem show, w którym łączę iluzje sceniczne, interaktywne, mentalizm, a do tego efektowny close up, czyli sztuczki z bliska. Moją misją jako artysty jest dawanie publiczności całkowitej satysfakcji ze spędzonego czasu podczas show. Muszę przyznać, że to dzięki pokazom ulicznym udało mi się odkryć złoty środek na to, by zawsze być gotowym na improwizacje podczas eventu oraz dostosować dialog z publiką wobec klimatu wydarzenia tak, by goście czuli, że występuje przed nimi „bliska” im osoba.

Iluzjonista na imprezy firmowe – jak wygląda show?

Pokaz iluzji na evencie firmowym wymaga ode mnie doświadczenia nie tylko w interakcjach i sposobie prowadzenia występu, ale również wyjątkowych umiejętności. Podczas występu prezentuję często iluzje, których nie podejmuje się każdy iluzjonista, np. zawsze zdejmuję zegarek jednemu z widzów, jednocześnie wyciągając jego portfel/telefon, a równocześnie - często ściągając przy tym jego krawat. Widownia potrafi docenić takie umiejętności i improwizacje prawdziwym aplauzem.

Wyjątkowe efekty dodatkowe

Poza iluzjami wizualnymi, gdzie przedmioty znikają i pojawiają się na dłoniach widza lub zmieniają się tuż przed jego oczami, dodaję efekty gdzie nawiązuję do firmy klienta. Przez lata wypracowałem skuteczne metody lokowania, które zawsze omawiam z moimi kontrahentami. W ten sposób publika ma świadomość obejrzenia nie tylko wyjątkowego pokazu iluzji, ale też show, które stworzone jest specjalnie dla nich. 

To dla mnie ma w wielkie znaczenie,

Miłego dnia,

Edi

Comments are closed.